Otakar Štembera (1914-1999)

Mrazík

litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 619

Auction price: 80 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:10

Current price: 80 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID8**1 History of bids