Josef Dlabal

Pražský hrad s rozkvetlým stromem

olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal

ID: 55

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:50

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID8**5 History of bids