Praha jarní
olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal
ID: 67
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:14
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
ID: 67
Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)