Žena s dítětem
olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám
ID: 130
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:09
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 130