Hradčany
olej, plátno, 74 x 89 cm, sign. PD, rám
ID: 224
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:43
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**2 History of bids
ID: 224