Jan Werich na rybách II., 1947
autorizovaný laser print A4, 1947, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola )
Provenience: g
ID: 26
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:54
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids