Těšení se na smrt
akvarel, tuš, papír, 2010, 21 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 131
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:17
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids