Tomáš Bím (1946)

Plot

litografie, 6 x 4 cm, sign. DU Bím, č. XX/XX

the private study

ID: 177

Auction price: 150 CZK (7 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:56

Current price: 250 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID3**6 History of bids