Srpnový den pod horami
olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23
ID: 19
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:18
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
ID: 19
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 800 CZK (34 €)