Ruce
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
ID: 30
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:29
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids