Signovaná reprodukce malby
tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 32
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids