Kamil Lhoták (1912)

Signovaná reprodukce malby

tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 32

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids