Stanislav Holý (1943-1998)
litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 22.09.2022 12:08
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 3.000 Kč