Historie příhozu - Čeští básníci a grafici Divadlu hudby
Josef Liesler (1912-2005)
bibliofilie, 9x orig. litografie (Max Švabinský, 1x signovaná Josef Liesler, Jiří Švengsbír, Václav Sivko, Ota Janeček, Mario Stretii, Karel Müller, Kamil Lhoták a Jaroslav Lukavský), podpis básníka L. Stehlíka za básní, tisk Jos. Hrachovec, vydal kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha 1958, volné listy v obálce, 46s. , velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 05.11.2022 11:55
Příhoz dražitele (5**8) na cenu: 800 Kč