Historie příhozu - Břišní pohovor do cirkusu
Jiři Winter Neprakta (1924-2011)
akvarel, tuš, papír, 29,7 x 21 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Jako břichomluvec jste formát - ale ty fráze! Ty fráze!, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 08.12.2022 11:06
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:59
Příhoz dražitele (8**6) na cenu: 5.500 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:59
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 6.000 Kč