History of bids - Nový epochální výlet pana Broučka, tentokráte do 15. století
Svatopluk Čech (1846-1908)
kniha, 18 x 13 cm, il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 17.05.2024 06:10
Příhoz dražitele (7**0) na cenu: 500 Kč