History of bids - Stěpan Ščipačov: Sloky lásky
Max Švabinský (1873-1962)
bibliofilie, sign. litografie, vazba, předsádka a věnování M. Švabinský, úprava. M. Kaláb, vydal Svět sovětů, Praha 1959, 500 výtisků, 98 s., kožená vazba se zl. reliéfem, lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 21.05.2024 01:36
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 400 Kč