History of bids - M2 in the channel (1931)
Petr Ptáček (1965)
grafický soubor, soubor pěti litografií, vše sign. PD Petr Ptáček 2006, vše číslováno 92/100, rozměr 15 x 21
Čas příhozu: 26.04.2024 16:46
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.500 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.600 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.700 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.800 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.900 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 2.050 Kč
Čas příhozu: 18.05.2024 16:40
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 2.150 Kč