Historie příhozu - Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
Jindřich Pileček (1944-2002)
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983
Čas příhozu: 13.05.2024 15:34
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 500 Kč