Historie příhozu - Žně
F. Hladík
olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám
Čas příhozu: 13.04.2024 21:58
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 25.04.2024 18:28
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:47
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:33
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.600 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.700 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 4.800 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 4.900 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:34
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 5.000 Kč