Historie příhozu - Dlouhá noc
Miroslav Konrád (1945)
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
Čas příhozu: 28.04.2024 13:43
Příhoz dražitele (8**0) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 08.05.2024 09:58
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 1.100 Kč