Jindřich Bubeníček (1856-1935)
akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám
Čas příhozu: 19.04.2024 23:53
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 6.000 Kč