Historie příhozu - Koliba u Rusínů
Ota Bubeníček (1871-1962)
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám
Čas příhozu: 19.04.2024 23:54
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 19.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 12:58
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 20.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 12:58
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 22.000 Kč