Historie příhozu - Jiráskovo údolí
Josef Voleský (1895-1932)
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Čas příhozu: 13.04.2024 22:00
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 1.500 Kč
Čas příhozu: 24.04.2024 13:17
Příhoz dražitele (7**6) na cenu: 1.600 Kč