Historie příhozu - Studie dívky
Gustav Malý (1879-1953)
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Čas příhozu: 13.04.2024 11:39
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 5.000 Kč
Čas příhozu: 17.04.2024 09:34
Příhoz dražitele (1**4) na cenu: 5.500 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 14:04
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 6.000 Kč
Čas příhozu: 26.04.2024 15:11
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 6.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 7.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 7.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 8.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 8.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 9.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 9.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 10.000 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 10.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:32
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 11.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 23:03
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 12.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 23:04
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 13.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 23:05
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 14.500 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 23:06
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 15.500 Kč