Historie příhozu - Lázně Bělohrad (dříve)
Karel Havlata (1885-1957)
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám
Čas příhozu: 23.04.2024 11:24
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:01
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:01
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:02
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:02
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:02
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:02
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:03
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:03
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:03
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 11:03
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:05
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:05
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:06
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:06
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:07
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 14:07
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.100 Kč