Karel Kupka (1905-1971)
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno
Čas příhozu: 02.05.2024 16:13
Příhoz dražitele (1**6) na cenu: 2.500 Kč