Jan Bohumil Pospíšil (1898-1968)
olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná