History of bids - Žnečka
Bohumil Berghauer (1910-1972)
olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám
Čas příhozu: 25.04.2024 18:26
Příhoz dražitele (1**2) na cenu: 1.300 Kč
Čas příhozu: 04.05.2024 14:54
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 1.400 Kč