Miroslav Konrád (1945)
akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta
Čas příhozu: 28.04.2024 13:43
Příhoz dražitele (8**0) na cenu: 900 Kč