History of bids - Třešně a švestka
Daniela Benešová (1929)
litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100
Čas příhozu: 11.04.2024 16:43
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 14.04.2024 17:43
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 20.04.2024 20:19
Příhoz dražitele (3**1) na cenu: 1.100 Kč
Čas příhozu: 20.04.2024 20:19
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 1.200 Kč
Čas příhozu: 21.04.2024 15:12
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 1.300 Kč
Čas příhozu: 27.04.2024 20:20
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 1.400 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 15:11
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 1.500 Kč