History of bids - Kompozice
F. Růžička
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Čas příhozu: 15.04.2024 11:22
Příhoz dražitele (5**2) na cenu: 1.800 Kč
Čas příhozu: 06.05.2024 13:54
Příhoz dražitele (5**6) na cenu: 1.900 Kč
Čas příhozu: 06.05.2024 13:54
Příhoz dražitele (5**2) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 06.05.2024 13:55
Příhoz dražitele (5**6) na cenu: 2.100 Kč
Čas příhozu: 06.05.2024 13:56
Příhoz dražitele (5**6) na cenu: 2.200 Kč
Čas příhozu: 06.05.2024 13:57
Příhoz dražitele (5**6) na cenu: 2.300 Kč