Adolf Heller (1887-1952)
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Čas příhozu: 12.04.2024 19:50
Příhoz dražitele (7**6) na cenu: 2.800 Kč