History of bids - Slunečnice
Jana Brožová (1909-1987)
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Čas příhozu: 16.04.2024 11:34
Příhoz dražitele (1**0) na cenu: 500 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 12:07
Příhoz dražitele (8**9) na cenu: 600 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 12:13
Příhoz dražitele (1**0) na cenu: 700 Kč
Čas příhozu: 14.05.2024 12:18
Příhoz dražitele (8**9) na cenu: 800 Kč