Karel Havlata (1885-1957)
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám
Čas příhozu: 23.04.2024 11:24
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 2.500 Kč