History of bids - Theatrum Humanum
Vladimír Suchánek (1933-2021)
bibliofilie, 10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav
Čas příhozu: 26.04.2024 21:38
Příhoz dražitele (3**5) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 13.05.2024 13:17
Příhoz dražitele (2**9) na cenu: 3.100 Kč