Expediční formulář

1. Ověření dodací adresy

Zkontrolujte prosím, svojí dodací adresu.
Pokud se liší fakturační adresa od dodací, zaškrtněte toto tlačítko

Fakturační adresa

Dodací adresa

2. Důležité upozornění

a) díla odesíláme vždy vyrámovaná a vysklená, aby nedošlo k poškození díla
b) rám posíláme pouze na vyžádání
c) rám není součástí ceny díla. V případě poškození nelze uplatnit reklamaci

3. Způsob úhrady vydražených položek

4. Způsob dodání a úhrady poštovného

5. Zadání identifikačního čísla dražitele

Identifikační číslo je vždy uvedeno na faktuře, či v předmětu zprávy o vydražení.

6. Výběr vydražených položek

Poznámka