Vladimír Janoušek

(1922-1986)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Torza

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tuš, papír, 1980, 21 x 29,5 cm, sign. PD V. Jan 80, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Postavy

    Položka č.: 19

    tuš, papír, 1981, 21 x 29,5 cm, monogr. PD VJ 16. 11. 1981, žák prof. J. Wagnera

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Figuríny

    Položka č.: 20

    tuš, papír, 1981, 21 x 29,5 cm, sign. PD V. Jan 81, žák prof. J. Wagnera

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Postavy

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    tuš, papír, 1983, 30 x 42 cm, sign. PD V. Janoušek 83, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    U stolu

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    tuš, papír, 1983, 30 x 42 cm, monogr. PD VJ 83, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Dav

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    tuš, fix, papír, 1984, 30 x 42 cm, sign. PD V Janoušek 84, žák prof. J. Wagnera

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Položka č.: 24

    tuš, papír, 1984, 30 x 42 cm, sign. PD V. Jan 1984, žák prof. J. Wagnera

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Hlavy

    Položka č.: 25

    pero, papír, 1984, 30,5 x 42 cm, sign. PD V. Jan 84, žák prof. J. Wagnera

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Skupiny

    Položka č.: 26

    tuš, papír, 1985, 29,5 x 42 cm, sign. DU Janoušek 1985, žák prof. J. Wagnera

  • Vladimír Janoušek

    (1922-1986)

    Objetí

    Položka č.: 27

    tuš, papír, 1985, 42 x 30 cm, monogr. PD VJ 85, žák prof. J. Wagnera