Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Torza
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tuš, papír, 1980, 21 x 29,5 cm, sign. PD V. Jan 80, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Postavy
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tuš, papír, 1981, 21 x 29,5 cm, monogr. PD VJ 16. 11. 1981, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Figuríny
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
tuš, papír, 1981, 21 x 29,5 cm, sign. PD V. Jan 81, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Postavy
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 1983, 30 x 42 cm, sign. PD V. Janoušek 83, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
U stolu
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
tuš, papír, 1983, 30 x 42 cm, monogr. PD VJ 83, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Dav
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, fix, papír, 1984, 30 x 42 cm, sign. PD V Janoušek 84, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, papír, 1984, 30 x 42 cm, sign. PD V. Jan 1984, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Hlavy
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
pero, papír, 1984, 30,5 x 42 cm, sign. PD V. Jan 84, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Skupiny
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, papír, 1985, 29,5 x 42 cm, sign. DU Janoušek 1985, žák prof. J. Wagnera
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Objetí
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
tuš, papír, 1985, 42 x 30 cm, monogr. PD VJ 85, žák prof. J. Wagnera