Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Dobře schovaný muž

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1976, 28 x 16 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Bím

    Balón

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 1977, 19 x 13,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, pasparta, č. 56/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Tomáš Bím

    Letní večer

    Položka č.: 3

    litografie, 1977, 13 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. 80/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Na Štvanici

    Položka č.: 4

    litografie, 1979, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, č. 57/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Pouť při úplňku

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 1979, 31,8 x 26,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, č. 38/100, mimo grafiku žluté skvrny a tečky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Tomáš Bím

    Průčelí domu

    Položka č.: 217

    litografie, 17 x 14 cm, sign. PD Bím, pasparta, č. 19/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Servus

    Položka č.: 218

    litografie, 13 x 7,5 cm, sign. DU Bím, pasparta, č. 120/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Hřiště

    Položka č.: 219

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, pasparta, č. 38/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Tomáš Bím

    Na stadioně

    Položka č.: 221

    litografie, 27,5 x 16,5 cm, sign DU Tomáš Bím, rám, č. 56/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Alpa

    Položka č.: 222

    litografie, 53 x 37 cm, sign. PD Tomáš Bím, pasparta, č. 54/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)