Tomáš Bím
(1946)soukromé studium; malíř, grafik; vyučen tiskařem; v prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu; věnuje se také malbě (olej, acryl); svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijkmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tennis museum Gasper Oberhausen, s. p. t. TELECOM a jinde; ilustroval asi 30 knih, podílel se na bibliofiliích, vytvářel plakáty; pracoval jako knihtiskař, poté výtvarník divadelního studia Reduta, ale také jako pomocný dělník (písmomalíř, lakýrník apod.); nyní se cele věnuje výtvarné práci (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Tomáš Bím
Dobře schovaný muž
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1976, 28 x 16 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Bím
Balón
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1977, 19 x 13,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, pasparta, č. 56/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Bím
Letní večer
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1977, 13 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. 80/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Na Štvanici
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1979, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, č. 57/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Pouť při úplňku
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1979, 31,8 x 26,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, č. 38/100, mimo grafiku žluté skvrny a tečky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Bím
Průčelí domu
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 17 x 14 cm, sign. PD Bím, pasparta, č. 19/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Servus
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 13 x 7,5 cm, sign. DU Bím, pasparta, č. 120/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Hřiště
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 21,3 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Míček
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, pasparta, č. 38/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tomáš Bím
Na stadioně
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 27,5 x 16,5 cm, sign DU Tomáš Bím, rám, č. 56/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Alpa
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 53 x 37 cm, sign. PD Tomáš Bím, pasparta, č. 54/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Červená pramice
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)