Václav Rabas

(1885-1954)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Před bouří

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 1945, 39 x 71 cm, sign. LD Rabas 45, rám, vzadu štítky z výstav, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, autor byl významným českým krajinářem, který se školil nejprve na pražské akademii výtvarných umění, posléze studia dokončil u Maxe Švabinského. Byl členem umělecké besedy …

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)