Jiří Chadima

  • Jiří Chadima

    Nábřeží

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    tempera, sololit, 2025, 11,5 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jiří Chadima

    Záliv pod Vyšehradem

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    tempera, sololit, 2024, 23 x 36,5 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Jiří Chadima

    Nábřeží u železničního mostu

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 1991, 15 x 44 cm, sign. PD Chadima 91, č. 28/75, stopa po paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Chadima

    Lodičky u železničního mostu

    Položka č.: 229

    litografie, 1982, 11 x 24 cm, sign. PD Chadima 82, pasparta, č. 42/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Hausboaty na Vltavě

    Položka č.: 230

    litografie, 1978, 12,5 x 18 cm, sign. PD Chadima 78, rám, č. 93/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    U vody (Vltava)

    Položka č.: 231

    litografie, 1980, 10 x 15,5 cm, sign. PD Chadima 80, č. 2/75, zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Most (Střelecký ostrov)

    Položka č.: 232

    litografie, 1980, 11 x 19,5 cm, sign. PD Chadima 80, pasparta, č. 7/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar