Jiří Chadima
(1923)žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar; malíř, grafik; do 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby; vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar; od 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové; zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění v Hradci Králové, GU Karlovy Vary aj. (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)
Jiří Chadima
Nábřeží
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
tempera, sololit, 2025, 11,5 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Chadima
Záliv pod Vyšehradem
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
tempera, sololit, 2024, 23 x 36,5 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Jiří Chadima
Nábřeží u železničního mostu
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1991, 15 x 44 cm, sign. PD Chadima 91, č. 28/75, stopa po paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Chadima
Lodičky u železničního mostu
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1982, 11 x 24 cm, sign. PD Chadima 82, pasparta, č. 42/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Hausboaty na Vltavě
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1978, 12,5 x 18 cm, sign. PD Chadima 78, rám, č. 93/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
U vody (Vltava)
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1980, 10 x 15,5 cm, sign. PD Chadima 80, č. 2/75, zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Most (Střelecký ostrov)
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1980, 11 x 19,5 cm, sign. PD Chadima 80, pasparta, č. 7/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar