Jan Krejčí
(1942-2001)
Čelisti touhy
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1993, 49 x 38,2 cm, sign. PD Jan Krejčí 93, č. 18/30, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)