Rudolf Vejrych
(1882-1939)
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 21,5 x17 cm, monogr. PD V. R., rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
(1882-1939)