Václav Špála
(1885-1946)
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1939, 33,5 x 41,5 cm, sign. PD V Špála 39, LN lehce natrženo, LD lehce ohnutý roh, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)