Václav Špála

(1885-1946)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1939, 33,5 x 41,5 cm, sign. PD V Špála 39, LN lehce natrženo, LD lehce ohnutý roh, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)