Kamila Ženatá
Tajemství
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 2025, 45 x 45 cm, sign. PD Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)