Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Tajemství

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 2025, 45 x 45 cm, sign. PD Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)