Jiří Vavřina

  • Jiří Vavřina

    Malý ptáčník/Malá ptáčnice

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)