Jiří Vavřina
Malý ptáčník/Malá ptáčnice
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)