Antonín Kroča
(1947-2025)
Monika
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, sololit, 2003, 66,5 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 2003, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Antonín Kroča
(1947-2025)
Pavel
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, sololit, 1998, 61,5 x 40 cm, sign. PD Kroča 8. 1. 1998, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes