Antonín Kroča

(1947-2025)

  • Antonín Kroča

    (1947-2025)

    Monika

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, sololit, 2003, 66,5 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 2003, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Antonín Kroča

    (1947-2025)

    Pavel

    Položka č.: 281

    olej, sololit, 1998, 61,5 x 40 cm, sign. PD Kroča 8. 1. 1998, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes