MICL
(1969)
Sněhurka
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 2020, 45 x 60 cm, sign. PD MICL 20, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)