František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Hlava ženy

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, lepenka, 40 x 59 cm, sign. LD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)