Patrik Saudek

(1968)

  • Patrik Saudek

    (1968)

    OH! Pop Art!

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)