Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Tanečnice Terez

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 2022, 50 x 30 cm, sign. PD Vetengl 22, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)